Hakkımızda

Hakkımızda

Gelişime Dünya ölçeğinde katkıda bulunmayı ilke edinen AKL Çelik Metal, metal işleme konusunda faaliyet gösteren köklü bir şirkettir. Firmamız üstün teknolojisi, eğitimli personel kadrosu, kurumsallaşmış yönetim yapısı ve modern tesisi ile faaliyetlerine devam etmektedir. Kuruluşundan bu yana gösterdiği istikrarlı büyüme, müşteri memnuniyetine verilen önem ve başarılı bir ekip çalışmasının sonucudur. Üstlendiği projeleri daima zamanında ve öngörülen kalite düzeyinde tamamlayarak, haklı bir saygınlığa ulaşmış olan firmamızın bu günkü konumu deneyimli yeni nesil yönetim kadrosunun başarısıyla korunmaktadır. Güvenilir ve deneyimli çalışmaları ile müşterilerine çözüm ortağı olarak hizmet veren AKL Çelik Metal gelecekte de mevcut çizgisini koruyarak sektöründe bu gün olduğu gibi en iyi olmayı hedeflemektedir.

 

Dünyadaki gelişmelere paralel olarak, profesyonel bir yaklaşımla maksimum müşteri memnuniyetini daimi kılmak en önemli amacımızdır. Bu doğrultuda; geçmiş tecrübemizi, gelişen teknoloji ve bilgimizle birleştirerek müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılayacağımızı, çalışanlarımızın bilinçlendirmesini, eğitilmesini ve uygun çalışma ortamını sağlayacağımızı, ürün kalitesini ve şirket kârlılığını etkileyen tüm süreçleri sürekli olarak iyileştirmeyi şirketimiz ve ülkemiz için taahhüt ederiz. Hedefimiz müşteri memnuniyetidir.

 

Diğer firmamız Akalın Isıl İşlem tesisinde Ipsen ve Degussa markalı 2 adet vacuum sertleştirme fırını faal olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.